PODOLOJİ KURSU

PODOLOJİ KURSU

Bu kursumuzda, teknik ve teorik eğitim paralel ilerler. Kurs bitiminde sınavı başarı ile geçen öğrencilerimize Milli Eğitim Bakanlığı “El Ayak Bakım Uzmanlığı” sertifikası verilir.

Kişisel bakım ve güzellik konusuna ilgi duyan kişiler için, bu ilgilerini mesleğe dönüştürme şansı veren kurumumuz, konusunda deneyimli eğitmen kadrosu ile kursiyerlerini meslek sahibi yapıyor. Kursumuzda kişisel bakım ve sağlık alanında pek çok dalda eğitim veriliyor.
Son yılların gözde mesleği olan ve yıldızı her geçen gün biraz daha parlayan medikal ayak bakım uzmanlığı konusunda da kapsamlı bir eğitim programı hazırlanmış olup, kursiyerler 6 haftalık kurs sonunda girdikleri sınav neticesinde Milli Eğitim Bakanlığı onaylı Ayak Bakım Uzmanı sertifikasının sahibi olabiliyorlar. Bu sertifika ile kendi iş yerinizi açabileceğiniz gibi, ayak sağlığı merkezlerinde ve güzellik merkezlerinde de dolgun maaşlar karşılığında çalışabilirsiniz.
Medikal Ayak Bakım kursu bünyesinde; diyabetli ayak bakımı, nasır tedavisi, batık tedavisi, tırnak mantarı, kayak siğilleri, topuk dikeni ve çatlak topuk bakımı gibi alanlarda eğitim verilmektedir. Eğitimler kaliteli ve yeterlidir. Kursu bitiren kişiler hiç zorlanmadan iş hayatına atılabilir ve yeni edindikleri mesleklerini yapmaya başlayabilirler. Medikal ayak bakımı (podoloji) kursları hafta sonlarında eğitim verdiğinden hali hazırda çalışan kişiler için de uygundur.
Yeni bir meslek sahibi olmak isteyen ya da hayatına farklı bir yön çizmek isteyen kişiler için ideal bir meslek olan ayak bakım uzmanlığı, ülkemizde en fazla yetişmiş eleman ihtiyacı olan sektörlerdendir. İnsanlar artık kişisel bakımlarına önem verdiğinden ve kendilerini bu konuda sertifikası bulunan eğitim almış kişilere teslim etmek istediklerinden estetik ve güzellik salonları artık bünyesinde sertifikalı medikal ayak bakım uzmanı çalıştırmayı tercih etmektedir. Bu sebeple sertifikasını alan kursiyerler vakit kaybetmeden emeklerinin karşılığını almaya başlayabilirler.
Kurslar hakkında detaylı bilgiyi internet sitemizden alabileceğiniz gibi, telefonla veya mail yoluyla da iletişime geçebilirsiniz. Fiyatların makul olduğu ve taksitle ödeme imkânının sunulduğu kurslar sayesinde, 6 hafta gibi kısa bir sürede meslek sahibi olmanız mümkün!