LAZER EPİLASYON KURSU

LAZER EPİLASYON KURSU

MEB Onaylı Lazer epilasyon sertifikanızı alın!
Klasik ağda vb. kalıcı etkisi olmayan epilasyon yöntemlerinin yerini hızla alan ve etrafımızda oldukça yaygın olan güzellik merkezlerinde kalıcı ve sağlıklı epilasyon çözümü sağladığı için Lazer Epilasyona olan talep çok yüksektir.
Memnuniyet oranı çok yüksek olan, ağrısız uygulamalı ve kalıcı bir sonuç sağlayan Lazer Epilasyon mutlaka güvenilir uzmanlar tarafından cilt yapısına uygun seanslarda uygulanmalıdır. Bu nedenle Lazer Epilasyon & IPL Epilasyon uygulamalarında uzman personele olan ihtiyaç oldukça yüksektir. Lazer Epilasyon Sertifikası almak ve konusunda uzman olmak isteyenler eğitimlerimize katılabilirler..
Klasik ağda vb. kalıcı etkisi olmayan epilasyon yöntemlerinin yerini hızla alan ve etrafımızda oldukça yaygın olan güzellik merkezlerinde kalıcı ve sağlıklı epilasyon çözümü sağladığı için Lazer Epilasyona olan talep çok yüksektir. Memnuniyet oranı çok yüksek olan, ağrısız uygulamalı ve kalıcı bir sonuç sağlayan Lazer Epilasyon mutlaka güvenilir uzmanlar tarafından cilt yapısına uygun seanslarda uygulanmalıdır. Bu nedenle Lazer Epilasyon & IPL Epilasyon uygulamalarında uzman personele olan ihtiyaç oldukça yüksektir. Lazer Epilasyon Sertifikası almak ve konusunda uzman olmak isteyenler eğitimlerimize katılabilirler..
Özel Nihal Adağ Eğitim olarak Lazer Epilasyon Uzmanları yetiştirmek üzere MEB onaylı sertifikalandırma yapılan eğitim programlarımızdan faydalanabilirsiniz.
Bağımsızlığa Hazır Olun
Bu eğitimleri alarak yapılacak sınavlarda başarılı olan kursiyerlerimiz, MEB onaylı Epilasyon Uzmanı sertifikaları ile estetik amaçlı IPL ve Lazer cihazlarını hekim, uzman hekim ya da sağlık personeli olmadan kullanabilme yetkisine sahip olabileceklerdir.
Bu yetki sayesinde hep hayalini kurduğunuz kendi iş yerinizi açabilir ya da herhangi bir güzellik merkezinde hiçbir engele takılmadan rahatlıkla çalışabilirsiniz.
Toplam 30 saat olarak hazırlanmış olup, meslekte ihtiyaç duyulan tüm bilgi ve becerileri kazandırmayı hedeflemektedir. Bu maksatla piyasada yaygın bir şekilde kullanılan DİODE cihazlarının çok detaylı bir şekilde çalışma prensibinden uygulama yöntemlerine kadar nasıl en etkili şekilde kullanılacağı eğitim programımız boyunca öğretilecek ve pratik uygulamalar yapılması sağlanacaktır.
Lazer Epilasyonun diğer yöntemlere göre avantajları, kaç seans uygulanması gerektiği, Lazer Epilasyonda tüylerin bitme garantisi var mı, Lazer Epilasyondan sonra iz kalır mı gibi merak edilen tüm soruların yanıtlarının öğretileceği Lazer Epilasyon Uzmanı eğitim programımıza giriş koşulları ve eğitim programımızda yer alacak diğer içerikler hakkında aşağıda daha detaylı bilgileri bulabilirsiniz.
Giriş Koşulları ve Gerekli Belgeler:
• Cilt Bakımı ve Güzellik Elemanı Sertifikası
• Öğrenim belgesi
• İkametgah
• Nüfus Cüzdanı sureti
• Fotoğraf ( 4 Adet )
Alınacak Eğitimin İçeriği:
• Deri anatomisi ve fizyolojisi,
• Cilt analizi,
• Kıl kökü analizi,
• Lazer Epilasyon uygulamaları,
• Hijyen,
• Müşteri iletişimi Eğitim
• Kalıcı Makyaj Kursu
• Kalıcı Makyaj Kursumuz Cihazlıdır
• Kalıcı Makyaj Kursuyla ilgili aklına takılan her konuda bizleri arayabilir yada form doldurarak sorularınızı bizlere iletebilirsiniz.
• Hanımların çoğu her gün yaklaşık 15-20 dakikalarını makyaja ayırırlar. Makyaj yapmak neredeyse bir gelenek haline gelmiş ve giyinmek, diş fırçalamak gibi gündelik yaşamın bir parçası olmuştur.Yüzümüzün görüntüsü imzamızdır. Görüntümüzü tamamlayan makyaj aynı zamanda kendimizi nasıl hissettiğimizin de bir göstergesidir. Makyaj kişiliğimizi zenginleştirir. Dikkat ve zaman gerektirdiği içinde iyi giyimi tamamlar, bir nevi disiplini de yansıtır. Aynı zamanda büyük bir sanatçılık gerektirir. Makyaj kadın görünümünün bir parçasıdır ve ona yaratıcılık şansı veren bir bölümdür.
• Kalıcı makyaj, doğallığı bozmadan ve kişiliğin önüne geçmeden, yüzün kusurlu yanlarını kapatıp, güzel yanlarını ortaya çıkaran, kişiliği ve yaşam stilini yansıtan sanattır. Bilinçli yapılan bir kalıcı makyaj kadının bireysel güzelliğini en doğal şekilde ortaya çıkardığı gibi, küçük kusurları da sihirli bir şekilde yok eder.Amaç farklı bir kişi yaratmak değil, zaten var olan güzellikleri ortaya çıkarmak, ayrı ayrı kısımları genel etki yapacak şekilde bir araya getirmektir.
• Kalıcı makyaj günümüzde kadınların yoğun olarak talep gösterdiği en önemli güzellik alanları arasında yer alır. Hoş bir estetik ortaya çıkarılması ve bunun çok uzun bir süre kullanım göstermesi, kadınlar tarafından yoğun ilgi görmesine imkan sunmaktadır. Tabii konuya müşteri bazında bakıldığı zaman arzu edilen en önemli durum yetenekli olan ve bu konuda önemli bir eğitim almış uzmanlardan destek almaktır. Zira önemli bir estetik operasyon olarak ön plana çıkan kalıcı makyaj seçeneği, mutlaka doğru yapılmalı ki aylar boyunca güzel bir görünüm sağlasın. O yüzden bu konuda gerçekleştirdiğimiz kalıcı makyaj kursu ile birlikte sizlere profesyonel bir destek sunuyor, uzman eğitmenlerimiz eşliğinde sizleri en iyi hale getiriyoruz.
• Butik Okulumuzda Kişiye Özel Eğitim Programı
• Sunduğumuz profesyonel bir destek kapsamında güzellik merkezimiz çerçevesinde MEB onaylı eğitimlerimiz sonunda, sizlere bu konuda uzman hale gelmiş olduğunuzu gösteren sertifika sunuyoruz. Bu şekilde birçok farklı kurumda iş bulabilir, geleceğinizi garanti altına alabilir ve yeteneğiniz ile birlikte müşteri potansiyelinizi her geçen gün daha fazla arttırabilirsiniz. Doğal ve güzel bir görünüm yakalayabilmek için ne tür teknik yöntemlerin kullanılması gerektiği, hangi malzemelerin kullanılacağı eğitim çerçevesinde öğrencilere gösterilir. Hatta alınan bu kalıcı makyaj kursu seçeneği ile birlikte, aradan birkaç yıl geçse dahi farklı konularda pratik yapmak istenilen değişik dersler güven içerisinde alınabilir. Aynı zamanda iş yerleştirmeler ve arzu edilen daha birçok değişik konu kapsamında her daim yardım elde bilirsiniz.
• Güven İçerisinde Profesyonel Kalıcı Makyaj Kursu Desteği
• Başvuru gerçekleştirerek kayıt olmadan önce sizleri derslerimize öğrenci olarak alıyor ve bu konuda bize güvenmenize olanak sağlıyoruz. Bu şekilde ne kadar profesyonel bir destek sunduğumuzu, sizleri ileriki dönemlerde kalıcı makyaj kursu eşliğinde en iyiler arasında getireceğimizi de gösteriyoruz. Kararınızı vermeden önce kurslarımıza katılabilir, aktif şekilde misafir olarak bizlere konuk olabilirsiniz. Çok uygun fiyat politikası dahilinde geleceğimize yön çizmek ve güzellik uzmanlığı konusunda profesyonel bir hale gelebilmek için, hemen bizimle iletişim kurabilirsiniz. 1 MEB ve 1 kurum onaylı sertifika sayesinde sürekli olarak gelişen gerçek bir işe sahip olmanız için sizleri bekliyoruz